Seni Seviyorum Sözleri


32
14 shares, 32 points

Merhabalar bu sayfamızda seni seviyorum mesajları, seni seviyorum sözleri, uzun seni seviyorum sözleri, seni seviyorum mesajları 2020, seni seviyorum sözleri yeni, seni seviyorum sözleri sevgiliye yer alır. 

“Ben her şeye erinirdim senden önce fakat seni kısaltmadan sevdim. Uzun uzun, sanki bir ömür gibi, sanki yeni bir ömrüm olsa, sana verecekmiş gibi”

Tüm güzel duyguları sadece sana bakarken hissettim. Ben seni sevdiğimi en çok sana baktığımda içimin içime sığmamasından bildim.

Nasıl da başladı hikâyemiz ve yıllarca sürdü. Bundan sonra da seninle el ele bir ömür boyu sürsün istiyorum canım sevgilim. Bu dünya seninle bir başka güzel, sen benim her şeyimsin. Seni çok ama çok seviyorum, sen benim her şeyimsin…

Allah’ımdan hep beni benden çok sevecek bir yar diledim. Seni bana bağışlayana şükürler olsun.

Bu hayatta “iyi ki varsın “dediğim birkaç kişi kalmışseni seviyorum sözleri ise, bunlardan en başa seni yazarım. Bütün sevgi sözcülerinin başına senin adını koyarım. Varlığını kaybetmiş olan bütün yozlaşmışlara senin resmini gösteririm ki tekrar, kendilerine gelebilsinler diye. Sen benim duygularımın en fazlasısın. Seni ölesiye seviyorum.

Seni severken ömrüm geçsin.

Seni öylesine deli gibi seviyorum ki. Şeytanların nutku tutulup bize maşallah diyorlar.

Sen bu dünya üzerinde güzel hatırlanacak en ince detaysın. Tüm sıradanlığın içindeki küçük ayrıntım seni seviyorum.

Öyle çok seviyorum ki seni; bazen nefes almayı unutacak kadar, bazen aşktan sarhoş olacak kadar, bazen de kör olacak kadar… Seninle birlikteyken tüm dünya silinip gidiyor da bir tek sen kalıyorsun sanki yanımda. Sen benim kıymetlimsin canım sevgilim…

Gönlüme taht kuran yârim. Sen hep hayatımda ol ve asla gönlümden çıkma sevdiğim.

Seni tanımadan önce ki hayatımı sorguluyorum her gün, her saatbirtutamsoz.com, her dakika ve her an. Neden daha öncesinde hayatıma girmedin diye kendime kızmaktan alamıyorum. Benim canım sevgilim, bana benim hayatımı bütün renkleri ile gösterdiğin için, her şey için seni çok seviyorum.

Benim hayatım seni severek başladı aşkım.

Seni sevdiğimi gözlerine baktığımda anladım. Gözlerin benim kalbimin ta ortasından vurdu. Yalnız bunu nasıl yaptın onu anlamadım. Hiç böyle aşık olmamıştım.

Seni sevmek bir seçenek değildi. Sadece içimden gelen bir şeydi.

Yıllar önce birbirini hiç tanımayan iki kişiyken şimdi sen benim hayatımın en büyük parçası oldun… Ne garip ki, yıllar önce ne huyunu ne suyunu biliyorken şimdi gözlerinden, bir bakışından seni çözer oldum. Ben sana sırılsıklam âşık oldum…

Seni unutmak ölümdür. Sevmek ise bir dünya. Seni sevdiğim güne bin şükür olsun.

Sevgilim, seninle bulaşacağım günleri iple çekiyorum. Zaten diğer günlerin bende hiçbir anlamı olmuyor. Seni o kadar çok seviyorum ki, bunu sana söylemek için bile sabırsızlanıyorum. Sana attığım mesajlar, konuştuğumuz dakikalar bile kâfi gelmiyor artık.

Seni severken aklımın durmasını da seviyorum.

Seni seviyorum sözünü ben herkese kullanmam. Kıymetlidir, saklarım söz sandığımda. Sen benim en kıymetli sözümü çaldın. Tüm dünyada en çok sana yakışırdı, bu söz. Seni seviyorum sevgilim.

İçime öylesine işlemişsin ki çıkarıp atamıyorum. Seninle bütün mümkünlerin kıyısındayım. Seni tüm imkansızlıklara rağmen seviyorum.

Sensiz bir dünya düşlemek için aklımı yok etmem, ellerini tutmadan yürüyebilmem için yeniden doğmam lazım. Artık bir kere girdin tüm beynime, hücrelerime ve ruhuma… Sensizliği düşünmek bu saatten sonra dedelikten başka bir şey değil sevgilim…

Gel sevdiğim seninle bir yuva kuralım ve ömür boyu mutlu olalım.

Milyonlarca insan içinde bir yürek sana aitseni seviyorum sözleri bir yürek taşıyordur. Ben seni gördüğümde o yüreği senin taşıdığını gördüm ve seni o kadar çok sevdim ki baharda açan çiçekler dahi seni kıskandı.

Seni sevmek bu hayatta bana verilen en büyük hediye. Senin sevgin benim kalbimi ısıtıyor, düşünmemi sağlıyor, işlerimi mükemmel bir şekilde yapmamı sağlıyor. İyi varsın ve ayrıca beni seviyorsun.

Yağan her yağmur damlası kadar seviyorum seni.

Sen yeter k, bana seni seviyorum de. Sözlerinle olmasa da gözlerinle söyle. Ben hissedeyim, yeter bana.

Seni sevmek ve seni bu kadar özlemek imtihan olarak yeter.

Öyle zamansız ve kapımı çalmadan girdin ki hayatıma, ben bileseni seviyorum sözleri tahmin edemedim nasıl da işlediğini içime… Canımla sevdim seni, tüm ruhumla sevdim canım sevgilim…

Milyonlarca insan içinde bir yürek sana ait bir yürek taşıyordur. Ben seni gördüğümde o yüreği senin taşıdığını gördüm ve seni o kadar çok sevdim ki baharda açan çiçekler dahi seni kıskandı.

Seni seviyorum. Bir nedeni yok aslında seni sevmemin. Sadece seviyorum, benim umudum olduğun için. Tam kendimden vazgeçmişken karşıma çıktığın içindir beklide. Bilmiyorum ama o kadar samimi, sıcak ve içten bir şekilde davrandın ki bana, işte nedensiz seviyorum seni.

Bir çocuğun yüreğindeki saflıkla seviyorum seni.

Seni sevmek ve seni bu kadar özlemek imtihan olarak yeter.

Bir şeye dokunduğun zaman o şeyin harika bir şeye dönüşmesini seviyorum.

Ne zaman üzülürsen, başın sıkışırsa, ağlarsan, acıdan dayanamazsan hep beni ara. Seni seviyorum bunu sakın unutma.

Hayatımda hiç kimse gördüğüm gibi kalmasa da, sen ömrümde kördüğüm gibi kaldın! Dünya gibi bir yerde başa gelebilecek en güzel şeydi!

Seninle doğdu tüm güneşlerim ve yanımdayken hiçbir yağmur ıslatamadı beni. Seninle içimi huzur kapladı hep ve sensizken çöktü tüm karanlıklar üzerime… Seni çok ama çok seviyorum benim canım sevgilim…

Sen beni sev diye ağzımda kuş tutmaya hazırım. Ben seni ömür boyu sevmeye hazırım. Seni gökyüzünde k yıldızların adedince çok seviyorum.

Yüzüm kime dönük olursa olsun yüreğim hep sana dönük olacak. Ben senden başkasına kapı nasıl açılır bilmiyorum.

Sana olan sevgimi anlatmaya yetmez kelimeler fakat bir tümceyle özetlemem gerekirse sol yanımın üstüne yatmıyorum canın acımasın diye.

Seni çok seviyorum ve bu benim ömrüme ömür katıyor.

Aynı şehir ya da dünyanın bir ucu olması fark etmiyor sevgin içim oldukça!

Bende ben oldun. Herkes seni ben sandı. En çok da bunun için sevdim seni.

Seni çok seviyorum ve bunun için bir nedene de ihtiyacım yok.

Benim bugün seni sevmem bitmez asla. Bugün olur, yarın olur ya da öbür gün. Ben seni deli gibi severim bunu sakın unutma.

Seni sevdiğim zaman bedenimden daha fazlaseni seviyorum sözleri bir insan oluyorum. Dünya üzerindeki ağırlığım artıyor. Hiçbir fırtına kıpırdatamıyor beni yerimden.

Eğer sen yanımda yürüyeceksen ve ellerimi hiç bırakmayacaksan o zaman cehennemin ortası bile cennet gibi gelir bana. Tüm kokular güzel, tüm yiyecekler lezzetli gelir. Eğer sen yanımda yaşlanacaksan sevgilim, zehir bile bana şeker gelir…

Kimse bana aşkım dedirtemezdi seni o kadar çok seviyorum ki şimdi dilimden aşkım kelimesini düşüremiyorum.

“Seni seviyorum”dan daha özel bir tümce de var, Sana güveniyorum. Çünkü herkes herkesi sevebiliyor; Ama herkese güvenmiyor.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

32
14 shares, 32 points

Sizin Tepkiniz Nedir?

Güzel Güzel
0
Güzel
Bayıldım Bayıldım
4
Bayıldım
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Duygusal Duygusal
0
Duygusal
Komik Komik
1
Komik
admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir