Sevgiliye söylenebilecek güzel sözler


50
14 shares, 50 points

Sevgililer günü esajları 14 Şubat’ta en çok aratılan mevzular ortasında yer alıyor. Herkes sevgilisini memnun etmek için en hoş ve en özel kelamları bulmaya çalışıyor. Biz sizin yerinize Sevgililer günü iletilerini derledik. En hoş Sevgililer günü iletileri, sevgiliye söylencek en hoş kelamlar yeniden hbaerimizin ayrıntılarında bulunuyor. İStediğiniz üzere ileti atabilir ya da ona karşılıklı söyleyebilirsiniz. 

SEVGİLİ MESAJLARI 

Sevmek ölmektir bence , ben de sevmiştim ölmeden evvel yeni kısa sevgi bildirileri

Bir gün hayatın bütün hoşluklarından vazgeçip vefata sessiz sedasız gitmek istersen, yanıma gel ki sana sensiz yaşamanın, sensiz olmanın mevt olduğunu göstereyim…

 

Ne Elimden Tuttular Ne Yüzüme Güldüler , Nede Bir Gün Olsun Vefatına Sevdiler. Ben Sevdim Diğerine Verdiler. Bana Bu Dünyada Memnunluk Harammış halbuki

Vakit, sevginin büyüklüğünü anlatır

Biraz seni bilirler, biraz beni Ancak ne bilirler, Bu mecnunun seni mecnun üzere sevdiğini.

Sarı giyer güneş olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, Kim bilir tahminen bir gün, Beyaz giyer benim olursun.

Beni boş bir kutu farz et, içimi ise sevginle donat…

 

BİR GÜL OLMAK İSTERDİM, KOLUMDAN KOPTUĞUM AN YALNIZ SENİN İÇİN KOPAYIM VE YALNIZ SENİN AVUÇLARINDA SOLAYIM DİYE BİR TANEM…!

 

Ayak ucumda başladı sevgi… …Şimdi başımın zirvesinde oluşan bir fikir yığınıyla bulutlardan aşağı süratle düşüyorum, dua ediyorum paraşütüm açılsın.

 

Güneşe ismini buzla yazan biri olursa, bil ki o seni benden çok seviyor..

 

Kim bilir hangi akşam güneşle bir arada bende söneceğim kim bilir hangi ellerden son suyumu içeceğim tahminen göremeden öleceğim ama yinede seni ‘EBEDİYEN SEVECEĞİM’

 

Gözlerin Irmak, Kirpiklerin Köprü Olsun, Ben Tam Üzerinden Geçerken İpler Kopsun, Düştüğüm O Yer DUDAKLARIN OLSUN…

 

Dünyada iki renk gül olsun, biri kırmızı oburu beyaz, sen beni unutursan kırmızılar solsun, ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.

 

Güllerin Hepsi Hoştur Lakin Senin Kadar Değil, Seni Herkes Sever Lakin benim Kadar Değil

 

Şayet sen bana gözlerinle değil de kalbinle bakmış olsaydın seni ne kadar sevdiğimi çok düzgün anlardın.

Benim yalnızca iki elim var, hayata dört elle sarılmam için sana da gereksinimim var.

Yarınlarımı hazırlıyorum ikimiz için, o hoş sihirli kelamların için yaşıyorum hayatı bebeğim.

Seni tertemiz heIaI duyguIarımIa sevdim seni bitmeyen özgüvenimIe sevdim sana ben aşık oIdum habersizce artık soIuyorum duy sesimi inan bana seviyorum seni aşık oIdum sana…

 Seni seven çoktur, şükür anlım aktır, birde sen seversen, dünya bana dardır.

Var’la Yok Ortasında Yaşanır Bazen Aşklar… “Gel” demeye Hayat Müsaade Vermez..”Git” demeye Kalbin… 

AŞK” Hz. Zeyd’in gözlerindeydi, Hz.Bilal’in sesinde! Sümeyyenin parcalanan vücudunda, Ammar’ın yetim kalışındaydı!… “AŞK“ Onun( s.a.v. ) yolunu takip etmekti… Artık söyle `Aşık` mısın?

Sen güldün. Ben bir yudum daha içtim çaydan…. Yoksa nasıl açıklardım içimde ki bu sıcaklığı…

İnsan en çok aşka başlarken memnundur

Sen çɑtlɑyɑn dudɑgimdɑ bir dɑmlɑ su, içimdeki yɑsɑmɑ tutkusu, ɑvuçlɑrimɑ düsen kɑr tɑnesi. Sen! Sevgilim, Sevdigim, Tɑptigim, Herseyimsin. Seni Çok Seviyorum Bebegim

KaIbim Bomboş KaImıştı Güya Atmıyordu Sessiz Kalmıştı Küsmüştü Güya bana, Seni gördü Gözlerim kalbime Haber Verdi Kalbim Direk Seni Kendine Yazdı Ve o denli Aşık OIdum Sana.

Yalniz Aciga Cikan Isigi Gorebiliyorsan Yalniz Soylenen Kelamı Duyabiliyorsan Ne Gorebiliyorsun Ne De Duyabiliyorsun? Kaybolan Umitlere Baglanmamalisin Dogacak Umitleri Şimdi Kaybetmedik Ki.

Mutluluğumsun sen, umudumsun sen, nefesimsin sen, vazgeçilmezimsin sen, aşkımsın sen, sevdiğimsin sen. işte bu yüzden “HERŞEYİMSİN..!

Hayatta iki kişi tanıdım. Birisi asla benim olmayacak sen, başkası senden diğeri olmayacak sen.

14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ NEDİR? SEVGİLİLER GÜNÜ TARİHÇESİ

Sevgililer gününün tarihçesine bakmak gerekirse bu özel gün 3. yüzyılda Aziz Valentine’nin gizlice kıydığı nikahlarla ortaya çıkıyor. M.S. 3. yüzyılın ortalarında Roma İmparatoru II. Claudius, ordusunu güçlendirmek gayesiyle genç erkek savaşçıların evlenmesini ve sevgililerinin olmasını muhakkak yasaklamıştır. Rivayet olunur ki bu yasağı delerek karşı gelen Aziz Valentine, saklı gizli nikahlarlar düzenleyerek gençleri evlendirmeye devam etme gayretine girişmiştir. Lakin bu kapalı evlendirmeler ihanet sayılmış ve İhanetin karşılığını canıyla ödeyen Aziz Valentine M.S. 270 yılında 14 Şubat’ta idam edilmiştir. İşte bu sebepten dolayı her sene 14 Şubat günü Sevgililer günü olarak kutlanmaktadır.

 


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

50
14 shares, 50 points

Sizin Tepkiniz Nedir?

Güzel Güzel
0
Güzel
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Duygusal Duygusal
0
Duygusal
Komik Komik
0
Komik
admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir